Vitaj na mojej stránke

všetky moje knihy na jednom mieste

práve sa nachádzaš v mojom knižnom svete. Ak ťa baví literatúra, neprekáža ti občas vulgárny slovník postáv a dynamika príbehu je pre teba podstatná vec, tak si na správnom mieste. 

 

Nájdi si tú svoju obľúbenú
UŽ ČOSKORO: Online príbeh
na pokračovanie
Klikni a čítaj

Moja tvorba

Nevyspytateľná mrcha SK/CZ

Podsvetie. Rodiny a klany, ktoré majú rozdelené územia. Ich členovia sú pripravení kedykoľvek vytiahnuť zbraň a zabíjať, ak je v ohrození niekto z ich blízkych. Jedného dňa sa Lein manžel, mafiánsky boss, ocitá vo väzení. Ona zostáva sama na vedenie podniku a udržanie rodiny. Po jeho prepustení…

8.90
Zobraziť knihu

Dedička

Vera, študentka masmediálnej komunikácie, žila od svojho narodenia v detskom domove. Po sérii nešťastných udalostí si nájde nebezpečnú, no dobre platenú prácu.

Pod pseudonymom píše články o obávanom bossovi podsvetia. Informácie o ňom dostáva z prvej ruky. Po krátkom čase sa chytí do jeho pasce  a chtiac-nechtiac s ním prežije noc plnú vášne.

Prekvapená svojou reakciou na jeho telesné útoky a pod hrozbou smrti sa vzdáva práce fotoreportérky.

Predsa len musí predísť odhaleniu svojej skutočnej identity. Nanešťastie sa po noci s Petrom Vaculíkom stáva objektom jeho sexuálnych chúťok a navyše je donútená prijať jeho ochranu. Tým sa začína kolobeh udalostí, ktoré obom zmenia život. Náhle zisťujú, že musia začať spolupracovať, čo vyústi do rozhodnutia, ktoré odbočuje od ich predstavy normálneho života.

8.90
Zobraziť knihu

Šťastie prichádza v intervaloch

Keď umrie manžel a žena sa stáva dedičstvom muža, tak zakorenená nenávisť prevyšuje únosnú mieru. Zrazu sa túžba po smrti stáva reálnym východiskom.

Láska, ktorá neprichádza z neba, ale rodí sa časom, môže byť bezpečnostným rizikom na oboch stranách barikády. Obaja však majú na výber. Buď budú spolupracovať alebo sa rozdelia a minulosť ich dobehne.

 

12.99 11.99
Zobraziť knihu

Odporúčam

Kniha Maj "Pekný" deň ma veľmi milo prekvapila, aj z toho dôvodu, že to nie je klasický román o krásnej žene a dokonalom mužovi. Je to príbeh dvoch mladých chalanov, ktorí sa akýmsi nedopatrením do seba zamilujú. Príbeh je písaný uveriteľne a realisticky, takže som sa vedela vžiť do ich situácie a vôbec mi neprekážal ich homosexuálny vzťah.

Lina Franková - Maj "pekný" deň