Košík(0)

Buďme tu pre Tea, potrebuje nás

Najhorší pocit na svete je, keď viete, že vášmu dieťaťu sa dá pomôcť, ale nemáte na to dostatok financií. Rodičia takýchto chorých detí sa často spoliehajú na štát a inštitúcie, ale niektoré liečby proste poisťovne nepreplácajú, keďže sú mimo EÚ.

V dnešnej dobe, kedy je na každom rohu niekto s kasičkou alebo statusom o tom, ako má choré dieťa, je veľmi ťažké vybrať si komu peniaze pošleme a komu zasa nie. Predsa aj naše peňaženky majú dno.

Napriek tomu si dovolím tvrdiť, že stále je lepšie pomôcť jedným eurom, ako sa prizerať beznádeji v detských očiach. Ako matka a hlavne rodič dokážem pochopiť veľa rodičov a mať milióny na účte, tak robím všetko preto, aby sa rodičia nemuseli spoliehať na verejné zbierky. No milionárka nie som a ani vy určite nie.

Každý máme možnosť voľby a je naše výsostné právo pomôcť, či nepomôcť.

Prečo toto všetko píšem? Pretože nás potrebuje čochvíľa dvojročný Teo. Netrpí smrteľnou chorobou, ale má jeden veľký problém. Nemôže chodiť. Ale my to môžeme zmeniť. Dať Teovi budúcnosť. Ja osobne nie som náboženský fanatik, ale vždy keď som bola v úzkych a vyslovila aspoň krátke želanie, posunulo ma to vpred.

Teo sa narodil so zriedkavou vývinovou vadou, kedy mu v tom malom detskom telíčku nenarástli píšťalové kosti. To

znamená, že Teo nemôže chodiť. Rodičom lekári vo vyspelej Európe odporučili amputáciu. Vypočuť si takýto verdikt pri novorodeniatku, tak asi skolabujem priamo na pôrodnom stole.

Teovi rodičia sa nevzdali a svitla pre nich nádej v podobe troch operácií, ktoré stoja nemalý peniaz a vykonané môžu byť len na Floride. Ide presne o sumu 365.000€, z toho už majú 140.000€ vyzbieraných. Takže celkovo Teovi zostáva do konca augusta vyzbierať 225.000€. Viem, že sú teraz ťažké časy, viem, že veľa z nás žije v ťažkých podmienkach, ale každé euro sa ráta. Rodičia nežiadajú peniaze na pobyt, ani na letenky. Chcú len vidieť svojho syna behať a hrať futbal. Pomôžme mu, keď už pre nič iné, tak aspoň pre ten pocit, že síce málom, ale pomohli sme.

Ak nechcete prísť skrátka, kúpou mojich kníh na tomto webe podporíte priamo Tea. Výťažok z predaja ide priamo na jeho účet. Zároveň viete prispieť aj individuálne a to týmito spôsobmi:

👉 Transparentný účet:

Číslo transparentného účtu:
2901803360/8330
IBAN: SK8383300000002901803360
BIC/SWIFT: FIOZSKBAXXX
https://ib.fio.sk/ib/transparent?a=2901803360

👉 Ľudia ľuďom:
https://www.ludialudom.sk/vyzvy/6933

👉 Pay pal:  https://www.teowinnicki.sk/

👉 Gofundme: https://www.gofundme.com/f/help-teo-to-walk

👉 Eshop: https://www.spolutodokazeme-eshop.sk/

👉Dražobná skupina:  https://www.facebook.com/groups/3478557012215166/

close

Prihláste sa k odberu noviniek

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov

Pridať komentár

Prihlás sa na odber

Produkty