Košík(0)

Vitaj na mojej stránke

všetky moje knihy na jednom mieste

práve sa nachádzaš v mojom knižnom svete. Ak ťa baví literatúra, neprekáža ti občas vulgárny slovník postáv a dynamika príbehu je pre teba podstatná vec, tak si na správnom mieste. 

 

Nájdi si tú svoju obľúbenú

Moja tvorba

Vražda, sex a sem-tam láska

Keď Elišku Kellerovú v jej šestnástich rokoch znásilnia, jej pohľad na svet sa mení. Z mladého dievčaťa sa stáva tajomná žena, ktorá sa nedokáže zveriť nikomu, ani svojim najlepším priateľkám či rodine. Po dovŕšení dospelosti odchádza mimo Slovenska a nikto z rodiny nevie, kde celé roky bola a čo robila. Keď sa vráti späť, snaží sa zaradiť do bežného života, avšak tajomstvo, ktoré skrýva je nebezpečnou informáciou hodnou vydierania.

5.9910.00
Zobraziť knihu

Šťastie prichádza v intervaloch

Kúpou tohto produktu podporujete plnou sumou (bez poštovného) Tea Winnického a jeho cestu za zdravými nôžkami.

……

Môže jeden človek zachrániť toho druhého len tým, že vôbec existuje? Alebo je to len slaboduché ľudské zmýšľanie, ktoré nás núti na niekom alebo niečom lipnúť? Stratou blízkeho sa svet nezrúti, no čo ak to chceme? Možno až bytostne túžime, aby sa ten svet zrútil. Padáme do hlbokej jamy zúfalstva a…

5.4912.99
Zobraziť knihu

Dedička

Kúpou tohto produktu podporujete plnou sumou (bez poštovného) Tea Winnického a jeho cestu za zdravými nôžkami.

……

Vera, študentka masmediálnej komunikácie, žila od svojho narodenia v detskom domove. Po sérii nešťastných udalostí si nájde nebezpečnú, no dobre platenú prácu.

Pod pseudonymom píše články o obávanom bossovi podsvetia. Informácie o ňom dostáva z prvej ruky. Po krátkom čase sa chytí do jeho pasce…

4.908.90
Zobraziť knihu
close

Prihláste sa k odberu noviniek

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov