Košík(0)

Môj príbeh

niečo viac o mne

Písať som začala ako stredoškoláčka, mala som osemnásť rokov, prerušila som školu a potrebovala som nahromadené emócie nejakým spôsobom dostať zo seba von. Priateľky mi vtedy nič nehovorili, takže som si našla ventil v podobe písania. Moje prvé pokusy mám napísané na papieri.

Život sa s nami pohrá často krát spôsobom, ktorému nerozumieme a preto sa písanie stalo mojou vášňou. Po nástupe do školy som písala do jedného notesa, ktorý mám ešte odložený. Dlho som sa odhodlávala poslať rukopis do vydavateľstva. Po niekoľkých odmietnutiach, som si vravela, že už písať nebudem, to si hovorím veľakrát aj dnes.

Moje diela sú iné. Iné v tom, že sa nehrám so slovíčkami, pomenúvam veci správnymi menami a nebojím sa v knihách použiť vulgarizmy. Knihy, ktoré píšem sú väčšinou z mafiánskeho prostredia. Ak si však myslíte, že tam ide hlavne o strieľanie, vraždy, vydieranie..., tak ste na omyle. Áno opisujem tam aj tvrdé praktiky podsvetia, ale v mojich knihách kladiem hlavne dôraz na tú rodinnú stránku veci. Rozoberám v nich vzťahy, dôvody konania postáv, ktoré sú niekedy dosť chaotické.

No nepíšem len to. Napísala som aj diela V dobrom aj v zlom; ...aj v tom najhoršom (dilógia), v ktorých sa snažím vyvrátiť dojmy, že homosexualita je choroba, a že ľudia v homosexuálnom zväzku nemôžu vychovávať deti, bez toho aby to ovplyvňovalo budúcu orientáciu dieťaťa a aj to, že homosexuáli nie sú pedofili.

"Mne sa kniha ozaj ráta vtedy, keď ju dočítam a chcem, aby som bol s autorom, čo to napísal, ohromný kamarát a aby som mu mohol hocikedy zavolať, kedy sa mi len zachce. Ale to sa mi často nestáva."

J.D. Salinger

O mojich knihách

Tí, ktorí ma poznajú a už majú niečo z mojej tvorby prečítané, by mohli povedať, že moje knihy sú hrubé, často vulgárne, no aj romantické a zábavné.

Chceš sa so mnou stretnúť, prípadne mi napísať?

Som otvorená každému druhu kontaktu, čo sa týka osobných stretnutí, je to trochu zložitejšie, nakoľko mám malé deti, ale nevylučujem ani takúto možnosť.

Inšpirácia

Mojou inšpiráciou sú moji čitatelia, moje deti, manžel, rodina, priatelia a v neposlednom rade sám život.

close

Prihláste sa k odberu noviniek

Odoslaním súhlasíte so spracovaním osobných údajov